In september '25 stonden we met een enthousiaste groep collega’s aan de start van Dwars door Mechelen, georganiseerd door EnergyVision. Op het programma: 6 kilometer door het hart van de stad, en dat aan een gezond tempo, met een nog gezondere dosis teamspirit.
Van start tot finish zat de sfeer goed. Onderweg heel wat aanmoedigingen & lachende gezichten. Niet voor een podiumplaats, wél voor het plezier, de beweging, en de onderlinge verbinding.
Dank aan al onze collega-lopers én supporters. Jullie betrokkenheid, sportiviteit en enthousiasme maakten er een topeditie van.
Bij Alfaflex geloven we in duurzame verbindingen. Niet alleen in onze producten, maar ook tussen mensen. Initiatieven zoals deze versterken de onderlinge band en tonen wie we écht zijn als organisatie: gedreven, verbonden en in beweging.
We kijken nu al uit naar de volgende editie. En wie weet… met nog meer collega’s aan de start? Zien we jou daar? Check onze vacaturepagina!